Agenda vanaf 2020

Februari 2023

17/02/2023 Den Haag | 12.30
Amare | Residentie Orkest
Programma | Strauss en Mendelssohn

17/02/2023 Den Haag | 20.00
Amare | Residentie Orkest
Programma | Strauss en Mendelssohn

18/02/2023 Amersfoort | 20.30
Veensmederij | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

19/02/2023 Den Haag | 11.00
Amare | Residentie Orkest
Programma | Strauss en Mendelssohn

19/02/2023 Blokzijl | 15.30
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

20-27/02/2023 Jamaica | diverse optredens
ntb | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | ntb

Januari 2023

01/01/2023 Amsterdam | 13.30
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert

01/01/2023 Amsterdam | 16.30
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert

22/01/2023 Delft | 11.30
De Veste | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

28/01/2023 Haarlem | 15.00
De Philharmonie | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Beest

December 2022

10/12/2022 Ede | 19.30
Akoesticum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Componistenweekend

11/12/2022 Ede | 19.30
Akoesticum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Componistenweekend

18/12/2022 Urecht | 16.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Finale

23/12/2022 Muiden | 20.000
Grote Keek | Muidens Ensemble en Camerata Trajectina
Programma | Kerstconcert

31/12/2022 Amsterdam | 15.00
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Generale van het Nieuwjaarsconcert

November 2022

04/11/2022 Amsterdam | 20.00
Carré | Marina Abramovic & Ludwig
Programma | 7 Death of Maria Callas

05/11/2022 Amsterdam | 15.00
Carré | Marina Abramovic & Ludwig
Programma | 7 Death of Maria Callas

05/11/2022 Amsterdam | 20.00
Carré | Marina Abramovic & Ludwig
Programma | 7 Death of Maria Callas

06/11/2022 Amsterdam | 14.00
Carré | Marina Abramovic & Ludwig
Programma | 7 Death of Maria Callas

10/11/2022 Ede | 20.15
Cultura | Hexagon Ensemble
Programma | Heen naar de Natuur

12/11/2022 Muiden | 20.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Heen naar de Natuur

18/11/2022 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

20/11/2022 Bergen op Zoom | 15.00
Theater de Maagd | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Gran Partita

Oktober 2022

12/10/2022 Amsterdam | 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

13/10/2022 Tilburg | 20.30
Schouwburg Concertzaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

15/10/2022 Utrecht | 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

16/10/2022 Den Haag | 16.00
Amare | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

19/10/2022 Arnhem | 20.00
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

20/10/2022 Haarlem | 20.00
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Eternal Delight

23/10/2022 Zeist | 14.30
Slot Zeist | Hexagon Ensemble
Programma | Rondom Willem Pijper

24-31/10/2022 Griekenland | tournee
Kreta div podia | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Grieks programma mmv solisten

September 2022

11/09/2022 Wroclaw (PL) | 20.00
National Forum of Music | Barbara Hannigan & Ludwig
Programma | La Voix Humaine

17/09/2022 Soest | 11.30
Herman van Veen Arts Centre | Hexagoon Ensemble
Programma | Heen naar de natuur (try-out)

18/09/2022 Almere | 11.30
Floriade | Hexagoon Ensemble
Programma | Heen naar de natuur

23/09/2022 Schiedam | 20.00
De Glasfabiek | Domestica Rotterdam
Programma | Het verdronken land van Doggerland

24/09/2022 Schiedam | 16.00
De Glasfabiek | Domestica Rotterdam
Programma | Het verdronken land van Doggerland

24/09/2022 Schiedam | 20.00
De Glasfabiek | Domestica Rotterdam
Programma | Het verdronken land van Doggerland

25/09/2022 Westmaas | 14.30
Dorpskerk| Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

Augustus 2022

04/08/2022 Wageningen | 20.00
Grote Kerk| Ensemble Olv Gonny van der Maten
Programma | Broze aarde

26/08/2022 Rotterdam | 20.15
Onderzeebootloods | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma | La Voix Humaine

Juli 2022

12/07/2022 Pignano IT | 21.00
Borgo Pignano - Cortile| The Amsterdam Consort
Programma | Music and stories about Tuscany

15/07/2022 Querceto IT | 21.30
Castello Ginori - Granaio | The Amsterdam Consort
Programma | Music and history of Querceto

Juni - Juli 2022

19/6/2022 Heerlen | 15.00 | AFGELAST
Parkstad Limburg Theaters | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Beest

26/6/2022 Zwolle | 14.00
Schouwnurg Odeon | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Beest

28/6/2022 Weesp | 9.45 en 11.15
Van Houtenkerk | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Beest

Mei 2022

1/5/2022 Woerden | 15.30
Lutherse Kerk | Pauline Broekema, Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

4/5/2022 Muiden | 21.00
Grote Kerk | Pauline Broekema, Amsterdam Consort
Programma | Benefiet Oekraïne: De dochter van Meijer

12/5/2022 Muiden | 11.00
Grote Kerk | The Amsterdam Consort and friends
De blinde minstreel (besloten voorstelling)

12/5/2022 Muiden | 12.30
Grote Kerk | The Amsterdam Consort and friends
De blinde minstreel (besloten voorstelling)

14/5/2022 Muiden | 20.00
Grote Kerk | Het Oktet
Programma | Mozart serenades and more

20/5/2022 Den Haag | 20.00
Amare | Residentie Orkest
Programma | Verdi - Requiem

22/5/2022 Den Haag | 14.15
Amare | Residentie Orkest
Programma | Verdi - Requiem

30/5/2022 Wageningen | 20.15
Junishof | Hexagon Ensemble
Programma | Poulenc spoelt zijn oren

April 2022

1/4/2022 Tilburg | 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

2/4/2022 Drachten | 20.15
Schouwburg De Lawei | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

3/4/2022 Helmond | 15.30
Het Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

6/4/2022 Utrecht | 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

7/4/2022 Utrecht | 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

8/4/2022 Nijmegen | 20.15
De Vereeniging | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

10/4/2022 Breda | 15.00
Chassé Theater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

12/4/2022 Den Haag | 20.00
Amare | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

13/4/2022 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

14/4/2022 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

15/4/2022 Haarlem | 20.00
Schouwburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

23/4/2022 Helmond | 20.15
Het Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | NBE viert 100 jaar met De vooruitgang

28/4/2022 Ede | 20.15
Cultura | Het Oktet
Programma | Mozart serenades and more

30/4/2022 Vreeland | 20.00
Grote Kerk | Pauline Broekema, Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

Maart 2022

3/3/2022 Alphen aan den Rijn | 20.00
Oudshoornse Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven programma

5/3/2022 Amsterdam | 14.15
Concertgebouw | Radio Filharmonisch Orkest
Programma | Het onuitblusbare

6/3/2022 Tiel | 12.00
Agnietenhof | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven programma

10/3/2022 Oosterbeek | 20.00
Concertzaal | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven programma

13/3/2022 Haarlem | 20.00
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

22/3/2022 Vlaardingen | 19.30
Philharmonie | Pauline Broekema, Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

26/3/2022 Amsterdam | 13.30
Concertgebouw - Grote Zaal | Radio Filharmonisch Orkest
Programma | Janácek - Kát'a Kabanová

26/3/2022 Maassluis | 20.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven programma

27/3/2022 Hilversum | 16.00
Muziekcentrum | Hexagon Ensemble
Programma | Poulenc spoelt zijn oren

30/3/2022 Amsterdam | 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

31/3/2022 Enschede | 20.00
Wilmink Theater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Matthäus Passion

Februari 2022

3/2/2022 Den Haag | 20.00
Amare | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

4/2/2022 Tilburg | 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

6/2/2022 Helmond | 15.30
Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

8/2/2022 Groningen | 20.15
Stadsschouwburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

10/2/2022 Tilburg | 20.00
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

12/2/2022 Amsterdam | 14.15
Concertgebouw - Grote Zaal | Radio Filharmonisch Orkest
Programma | Barbara Hannigan zingt 'Let me tell you'

13/2/2022 Amersfoort | 15.00
St Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & en het Russische Beest

20/2/2022 Herkenbosch | 12.15
Kasteel Daelenbroeck | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven programma

Januari 2022

1/1/2022 Amsterdam | 14.00 | AFGELAST
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert | TV NPO 2 - 18.50 uur

1/1/2022 Amsterdam | 17.00 | AFGELAST
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert | TV NPO 2 - 18.50 uur

23/1/2022 Amsterdam | 18.15
De Hallen | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Podium Witteman | TV NPO 2

23/1/2022 Heerlen | 15.00 |  AFGELAST
Parkstad Limburg Theaters | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & en het Russische Beest

December 2021

11/12/2021 Ede | 19.30
Akoesticum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Componistenweekend

12/12/2021 Ede | 19.30
Akoesticum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Componistenweekend

18/12/2021 Ede | 20.15 verzet naar 15.00 | ook streaming!
Cultura | The Amsterdam Consort & Wishful Singing
Programma | Kerst over de wereld

19/12/2021 Utrecht | 14.30 | zonder publiek
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Componistenweekend: De Finale

24/12/2021 Utrecht | 14.30 | zonder publiek | alleen NPO radio 4
TivoliVredenburg | Radio Filharmonisch Orkest
Programma | Cantate de Noël

29/12/2021 Zwolle | 13.30 | AFGELAST
Schouwburg Odeon | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & en het Russische Beest

31/12/2021 Amsterdam | 15.00 | AFGELAST
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De generale van het Nieuwjaarsconcert

November 2021

02/11/2021 Amersfoort | 20.00
De Flint | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

03/11/2021 Leiden | 20.00
Stadsgehoorzaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

04/11/2021 Groningen | 20.15
Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

06/11/2021 Amsterdam | 20.15
Concertgebouw - Grote Zaal | Radio Filharmonisch Orkest
Programma | NTR ZaterdagMatinee

13/11/2021 Den Bosche | 14.00
Verkadefabriek | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

14/11/2021 Zutphen | 15.00
De Hanzehof | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

18/11/2021 Amsterdam | 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

19/11/2021 Enschede | 20.30
Wilminktheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

20/11/2021 Utrecht | 20.30
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

21/11/2021 Castricum | 15.00 | AFGELAST
Cultureel Centrum Geesterhage | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

23/11/2021 Heerlen | 20.15
Parkstad Limburg Theaters | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

25/11/2021 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan het IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

26/11/2021 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan het IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Van de lach en de traan

28/11/2021 Haarlem | 14.30 | AFGELAST
Philharmonie | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka en het Russische Beest

Oktober 2021

10/10/2021 Leeuwarden | 16.30
Wilhelminaplein | Marinierskapel der Koninklijke Marine
Programma | CityProms Festival

13/10/2021 Amsterdam | 20.15
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest
Programma | Dvoráks 'Uit de nieuwe wereld'

14/10/2021 Amsterdam | 20.15
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest
Programma | Dvoráks 'Uit de nieuwe wereld'

15/10/2021 Arnhem | 18.00
Club Rembrandt | Gelders Blaas Kwintet
Programma | Alleen verandering is zeker

19/10/2021 Utrecht | 20.15
Theater Stefanus | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

20/10/2021 Breda | 20.5
Chassé Theater | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

21/10/2021 Enschede | 20.15 | AFGELAST
Muziekcentrum | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

24/10/2021 Deventer | 16.00
Schouwburg | Marinierskapel der Koninklijke Marine
Programma | Zo wijd de wereld strekt

27/10/2021 Den Bosch | 20.15
Theater a/d Parade | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

28/10/2021 Muiden | 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

31/10/2021 Leuven BE | 16.00
30CC | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

September 2021

03/09/2021 Rotterdam
Kade bij Hotel New York | Sinfonia Rotterdam
Programma | Sinfonia Maritiem Concert 2021

11/09/2021 Den Haag
Museum Beelden aan Zee | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Besloten

12/09/2021 Breda | 15.00
De Veste | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Mozart - Gran Partita

13/09/2021 Utrecht | 20.00 (besloten)
Janskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

18/09/2021 Rotterdam | 20.15
Hillegondakerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

21/09/2021 Utrecht | 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van de Vrede

26/09/2021 Abcoude | 15.00
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

Augustus 2021

13/08/2021 Muiden   | 20.00
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefdes

14/08/2021 Muiden   | 13.30
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefdes

14/08/2021 Muiden   | 16.00
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefde, UIT Festival Muiden

14/08/2021 Muiden   | 20.00
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefde, UIT Festival Muiden

15/08/2021 Muiden   | 14.30
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefdes, UIT Festival Muiden

15/08/2021 Muiden   | 10.00
Grote Kerk | Musici uit Muiden
Programma | Kerkdienst, UIT Festival Muiden

15/08/2021 Muiden   | 14.30
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefde, UIT Festival Muiden

15/08/2021 Muiden   | 16.30
Openlucht of Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | Water, land en liefde, UIT Festival Muiden

24/08/2021 Muiden   | 11.30
Grote Kerk | The Amsterdam Consort
Programma | Bach & Meer, UIT Festival Muiden

24/08/2021 Muiden   | 20.30
Grote Kerk | The Amsterdam Consort
Programma | Bach & Meer, UIT Festival Muiden

26/08/2021 Muiden   | 11.00
De Kazerne | Het Oktet
Programma | Serenades van Mozart, UIT Festival Muiden

26/08/2021 Muiden   | 14.00
September Wonen | Het Oktet
Programma | Serenades van Mozart, UIT Festival Muiden

26/08/2021 Muiden   | 16.30
Tuin Sluiswachtershuis | Het Oktet
Programma | Serenades van Mozart, UIT Festival Muiden

26/08/2021 Muiden   | 20.00
Tuin Sluiswachtershuis | Het Oktet
Programma | Serenades van Mozart, UIT Festival Muiden

27/08/2021 Muiden   | 20.00
Grote Kerk | The Amsterdam Consort
Programma | Bach & Meer, UIT Festival Muiden

29/08/2021 Lelystad | 11.45
Uitgast Festival | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

Mei 2021

01/05/2021 Vreeland | 20.00 | AFGELAST
Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | De dochter van Meijer

02/05/2021 Woerden | 15.30 | AFGELAST
Lutherse Kerk | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | De dochter van Meijer

06/05/2021 Almere | 19.00 | AFGELAST
Goede Reede | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

06/05/2021 Almere | 21.00 | AFGELAST
Goede Reede | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

08/05/2021 Amsterdam | 14.15 | STREAMING
Concertgebouw, Grote Zaal | Ludwig
Programma | Barbara Hannigan 50 jaar

09/05/2021 Amersfoort | 15.00 | AFGELAST
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka en het Russische Beest

20/05/2021 Westmaas | 20.15 | AFGELAST
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

April 2021

08/04/2021 Oosterbeek | 20.00 | AFGELAST
Vredenbergkerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

18/04/2021 Haarlem | 19.30 (Fieldlab Evenement)
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Mozart - Gran Partita

30/04/2021 Breda | 19.00 | AFGELAST
Nieuwe Veste | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | De dochter van Meijer

30/04/2021 Breda | 21.00 | STREAMING
Nieuwe Veste | The Amsterdam Consort en Pauline Broekema
Programma | De dochter van Meijer

Maart 2021

03/03/2021 Amsersfoort | AFGELAST
De Flint | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

04/03/2021 Groningen | 20.15 | AFGELAST
De Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

05/03/2021 Breda | 20.15 | AFGELAST
De Nieuwe Veste | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

06/03/2021 De Haag | 20.15 | AFGELAST
Nieuwe Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

07/03/2021 Hilversum | 16.00 | AFGELAST
Muziekcentrum van de omroep | Hexagon Ensemble
Programma | Poulenc spoelt zijn oren

07/03/2021 Haarlem | 20.30 | AFGELAST
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Mozart - Gran Partita

09/03/2021 Wageningen | 20.15 | AFGELAST
Junishoff | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

10/03/2021 Tilburg | 20.30 | AFGELAST
Tilburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

11/03/2021 Leiden | 20.15 | AFGELAST
Stadsgehoorzaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

12/03/2021 Nijmegen | AFGELAST
De Vereeniging | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

13/03/2021 Den Bosch | 20.15 | AFGELAST
Theater aan de Parade | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De schepping met Bart Moeyaert

20/03/2021 Maassluis | 20.00 | AFGELAST
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

27/03/2021 Abcoude | 15.00 | AFGELAST
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

Februari 2021

03/02/2021 Heerlen | 20.30 | AFGELAST
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemi

07/02/2021 Tiel | 12.00 | AFGELAST
Agnietenhof | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

13/02/2021 Muiden | 17.00 en 20.00 | AFGELAST
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | Valentijnsconcerten

14/02/2021 Muiden | 14.45 en 17.00 | AFGELAST
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | Valentijnsconcerten

28/02/2021 Herkenbosch | 12.45 | AFGELAST
Kasteel Daelenbroeck | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

Januari 2021

01/01/2021 Amsterdam | 14.00 en 17.00 | AFGELAST
Concertgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert - alleen livestream

21/01/2021 Amsterdam | 20.30 | voorpremière | AFGELAST
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

22/01/2021 Tilburg | 20.30 | AFGELAST
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

23/01/2021 Arnhem | 20.30 | AFGELAST
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

24/01/2021 Helmond | 15.30 | AFGELAST
Theater Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

27/01/2021 Utrecht  | 20.00 | AFGELAST
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

28/01/2021 Amsterdam | 20.15 | AFGELAST
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

31/01/2021 Enschede | AFGELAST
Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lach, Huil, Bid en Bemin

31/01/2021 Heerlen | 15.00 | AFGELAST
Parkstad Limburg Theaters | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische Beest

December 2020

02/12/2020 Zutphen | 20.00 | AFGELAST
Hanzehof | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

09/12/2020 Muiden | 15.00 en 17.00
Grote Kerk | C. Angenent, J. Landré, M. Stordiau
Programma | Klankkleuren

11/12/2020 Den Haag | 19.00 (besloten - streaming)
Nieuwe Kerk | Residentieorkest
Programma | o.a. Serenade - Antonín Dvořák

13/12/2020 Utrecht | 13.00 en 15.00
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische Beest

14/12/2020 Utrecht | 10.00 | Schoolvoorstelling
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische Beest

16/12/2020 Arnhem | 19.00 en 21.30 | AFGELAST
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

19/12/2020 Ede | 19.30 en 21.30 | AFGELAST
Cultura | Wishful Singing & The Amsterdam Consort
Programma | Kerst over de wereld

20/12/2020 Muiden | 14.45 en 17.00 | AFGELAST
Grote Kerk | Wishful Singing & The Amsterdam Consort
Programma | Kerst over de wereld

31/12/2020 Amsterdam | 15.00 | AFGELAST
Concertgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Generale van het Nieuwjaarsconcert

November 2020

14/11/2020 Den Bosch | 14.00 | AFGELAST
Verkadefabriek | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

19/11/2020 Alphen aan de Rijn | 20.15 | AFGELAST
Oudhoornse Kerk  | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

25/11/2020 Ede | 16.30 en 20.15
Cultura | Hexagon Ensemble
Programma | Babylon aan de IJssel - Gilgamesj nu

28/11/2020 Amsterdam | 13.30, 15.00, 16.30
Noorderkerk | The Amsterdam Consort
Programma | Ode aan Kees Olthuis - Een leven in muziek

29/11/2020 Maarsbergen | 15.00 en 17.00
Landgoed Anderstein - Muziek op de deel | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

Oktober 2020

01/10/2020 Haarlem | 20.15
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

02/10/2020 Muiden | 16.30 en 20.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

03/10/2020 Meppel | 20.15
Theater Ogterop | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

04/10/2020 Ede | 15.00
Cultura | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

07/10/2020 Enschede | 20.00
Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

08/10/2020 Heerlen | 19.00
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

09/10/2020 Utrecht | 19.00 en 21.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

11/10/2020 Amsterdam | 18.00 en 20.45
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

16/10/2020 Breda | 19.00 en 20.45 | AFGELAST
Nieuwe Veste | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

25/10/2020 Nijmegen | 13.30
Lutherse Kerk | Cileke Angenent met musici van het NBE
Programma | Van Bingen tot Villa Lobos | Reserveren: dienievantuijn@gmail.com

31/10/2020 Maassluis | 20.00 | AFGELAST
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

September 2020

06/09/2020 Hellevoetsluis | 12.00
Kerk aan de Ring | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

13/09/2020 Voorschoten | 14.30 | BESLOTEN
Landgoed Duivenvoorde | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Lotgenoten

17/09/2020 Amsterdam | 20.00
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Back on stage

19/09/2020 Amsterdam | 16.00 en 20.00
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 15 jaar Mozaïk

20/09/2020 Uithoorn | 14.30
De Schutse | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

24/09/2020 Westmaas | 20.15
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

26/09/2020 Hattem | 20.15
De Marke | Hexagon Ensemble
Programma | Panorama Beethoven

30/09/2020 Amsterdam | 20.30 | voorpremière
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | De Schepping met Bart Moeyaert

Augustus 2020

13/08/2020 Muiden | 20.30
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | 75 ZONNESTRALEN

14/08/2020 Muiden | 20.30
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | 75 ZONNESTRALEN

15/08/2020 Muiden | 13.30 | UITVERKOCHT
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | 75 ZONNESTRALEN

15/08/2020 Muiden | 16.30 | UITVERKOCHT
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | 75 ZONNESTRALEN

15/08/2020 Muiden | 20.30 | UITVERKOCHT
Grote Kerk | Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Programma | 75 ZONNESTRALEN

Juni 2020

18/06/2020 Amsterdam | 20.15 | AFGELAST
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest
Programma | Meet Thomas Adès

19/06/2020 Amsterdam | 20.15 | AFGELAST
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest
Programma | Meet Thomas Adès

Mei 2020

02/05/2020 Vreeland | 20.00 | AFGELAST
Grote kerk | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

03/05/2020 Eindhoven | 14.00 | AFGELAST
De Kazerne | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

07/05/2020 Den Haag | 20.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Mahlers Move

09/05/2020 Almere | 11.00 | AFGELAST
Goede Rede Concerten | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

09/05/2020 Rotterdam | 20.15 | AFGELAST
De Doelen | Residentieorkest
Programma | Mahler I

10/05/2020 Den Haag | 14.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Mahler I

15/05/2020 Heerenveen | 19.30 | AFGELAST
Museum Belvédère | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

31/05/2020 Amersfoort | 15.00 | AFGELAST
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

April 2020

03/04/2020 Den Haag | 12.30 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Brahms en meer

03/04/2020 Den Haag | 20.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Brahms en meer

04/04/2020 Amsterdam | 20.00 | AFGELAST
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Klassifest programma

05/04/2020 Amersfoort | 15.00 | AFGELAST
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

05/04/2020 Amsterdam | 20.00 | AFGELAST
tbd | Nederlands Blazers Ensemble
Program | Besloten concert Lotgenoten NBE

10/04/2020 Zutphen | 19.30 | AFGELAST
Hanzehof | Ensemble Conservatoire
Programma | Matthäus Passion

18/04/2020 Jisp | 20.15 | AFGELAST
Hervormde Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

19/04/2020 Uithoorn | 14.30 | AFGELAST
De Schutse | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

Maart 2020

01/03/2020 Haarlem | 14.30
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

03/03/2020 Ede | 20.15
Cultura Ede | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

05/03/2020 Helmond | 20.15
Theater Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

06/03/2020 Tilburg | 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

07/03/2020 Den Haag | 15.00
Zuiderstrandtheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

08/03/2020 Amersfoort | 20.15
De Flint | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

10/03/2020 Helmond | 20.00
Wilmersbergzaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

11/03/2020 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

12/03/2020 Amsterdam | 20.15 | AFGELAST
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

13/03/2020 Den Haag | 20.00 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Muziek zo vlug als water

14/03/2020 Arnhem | 12.00 | AFGELAST
Musis Sacrum | Hexagon Ensemble
Programma | Beethoven / Spohr kwintetten

14/03/2020 Den Haag | 20.00 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Reflections

15/03/2020 Haarlen | 14.30 | AFGELAST
Philharmonie | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

15/03/2020 Arnhem | 20.00 | AFGELAST
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

20/03/2020 Woerden | 20.00 | AFGELAST
Lutherse Kerk | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

21/03/2020 Rotterdam | 20.15 | AFGELAST
Hillegondakerk | Hexagon Ensemble
Programma | Hexagon & de Romantiek

22/03/2020 Hellevoetsluis | 12.00 | AFGELAST
Kerk aan de Ring | Hexagon Ensemble
Programma | Hexagon & de Romantiek

22/03/2020 Rotterdam | 16.30 | AFGELAST
Theater Rotterdam | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

29/03/2020 Utrecht | 15.00 | AFGELAST
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

30/03/2020 Utrecht | 10.00 | AFGELAST
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest (schoolconcert)

Februari 2020

01/02/2019 Utrecht | 20.15
TivoliVredenburg | Residentieorkest
Programma | Finale Oscar Back Concours

02/02/2020 Utrecht | 20.00
Tivoli| Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

04/02/2020 Heerlen | 20.30
Parkstad Heerlen Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

05/02/2020 Amsterdam | 20.00 (uitverkocht)
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

09/02/2020 Epe | 15.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

13/02/2020 Groningen | 20.00
Der Aa-kerk | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

15/02/2020 Ede | 20.15
Cultura Ede | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

16/02/2020 Terneuzen | 15.00
Porgy en Bess | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

Januari 2020

01/01/2020 Amsterdam | 14.00
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert

01/01/2020 Amsterdam | 17.00
Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Nieuwjaarsconcert

19/01/2020 Oostvoorne | 11.30
Cultureel Centrum De Man | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

23/01/2020 Amsterdam | 20.30 (uitverkocht)
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

24/01/2020 Enschede | 20.00
Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

25/01/2020 Tilburg | 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

26/01/2020 Helmond | 15.30
Het Speelhuis| Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

28/01/2020 Wageningen | 20.15
Junishoff | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

29/01/2020 Drachten | 20.15
De Lawei | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

30/01/2020 Oss | 20.15
De Lievekamp | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

NBE - Van de lach en de traan | Foto Peter Lodder
Foto Marije van den Berg
De schepping - NBE en Bart Moeyaert
75 ZONNESTRALEN - Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
75 ZONNESTRALEN - Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
75 ZONNESTRALEN - Pauline Broekema & The Amsterdam Consort
Klassifest | Foto Peter Lodder
Klassifest in Paradiso