Concertino for Contraforte and strings – Kees Olthuis | Performance Amstelkerk Amstel Strijkers Ensemble, 18 June 2017

September 2019

05/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

06/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

07/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

08/09/2019 Den Haag | 14.30
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

10/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

11/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Vrouw houtebeen

17/09/2019 Den Haag | 20.15
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Prinsjesdagconcert

20/09/2019 Amsterdam | 20.00
Concertgebouw | Residentieorkest
Program| Kirill Gerstein in Tjaikovski's eerste pianoconcert

21/09/2019 Den Haag | 20.30
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | Boléro: Rise to the Rhythm

22/09/2019 Utrecht | 15.00
TivoliVredenburg | Residentieorkest
Program | RO in Utrecht

27/09/2019 Amersfoort | 20.00
Sint-Rochuskapel | The Amsterdam Consort
Program | De dochter van Meijer

28/09/2019 Ede | 20.00
Edesche Concertzaal | Hexagon Ensemble
Program | Russen tussen hemel en aarde

29/09/2019 Abcoude | 15.00
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Program | Russen tussen hemel en aarde

October 2019

05/10/2019 Utrecht | 19.30
TivoliVredenburg | Residentieorkest
Program | Amadeus live

06/10/2019 Groningen | 20.30
De Oosterpoort | Residentieorkest
Program| Amadeus live

10/10/2019 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ| Residentieorkest
Program | Schaduw en licht

12/10/2019 Amsterdam | 14.00
Noorderkerk | The Amsterdam Consort
Program | De dochter van Meijer

12/10/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Program | From darkness to light

15/10/2019 Amersfoort | 20.15
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Program | Russen tussen hemel en aarde

20/10/2019 Assen | 15.00
De Kolk | Hexagon Ensemble
Program | Baboesjka & het Russische Beest

25/10/2019 Bilthoven | 20.15
Woudkapel | The Amsterdam Consort
Program | De dochter van Meijer

27/10/2019 Amsterdam | 13.30
Muziekgebouw aan 't IJ | Hexagon Ensemble
Program | Baboesjka & het Russische Beest

November 2019

02/11/2019 Franeker | 15.00
De Koornbeurs | Hexagon Ensemble
Program | Baboesjka & het Russische Beest

08/11/2019 Vught | 19.30
DePetrus | The Amsterdam Consort & Pauline Broekema
Program | De dochter van Meijer

09/11/2019 Amersfoort | 12.30
Leerhotel | The Amsterdam Consort & Pauline Broekema
Besloten voorstelling Nationaal Comité 4 en 5 mei
Program | De dochter van Meijer

09/11/2019 Muiden | 20.00
Grote Kerk| The Amsterdam Consort & Pauline Broekema
Program | De dochter van Meijer

10/11/2019 Apeldoorn | 14.00
CODA| The Amsterdam Consort & Pauline Broekema
Program | De dochter van Meijer

11/11/2019 Amsterdam | 15.00
Scheepvaartmueseum | The Amsterdam Consort & Pauline Broekema
Besloten voorstelling KNRM
Program | De dochter van Meijer

17/11/2019 Schaijk | 12.00
Zaal Phoenix | Hexagon Ensemble
Program | Baboesjka & het Russische Beest

21/11/2019 Amsterdam | 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

22/11/2019 Dordrecht | 20.15
Kunstmin | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

24/11/2019 Rotterdam | 14.00
De Doelen| Hexagon Ensemble
Program | Baboesjka & het Russische Beest

26/11/2019 Groningen | 20.15
Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

27/11/2019 Kerkrade | 20.00
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

28/11/2019 Utrecht | 20.15
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

29/11/2019 Haarlem | 20.15
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

30/11/2019 Nijmegen | 20.15
De Vereeniging | Nederlands Blazers Ensemble
Program | The unknown Chaplin

Ojai Festival 2019
Ludwig and Barbara Hannigan in Ojai
Biography
Instruments
Agenda