Concertino voor Contraforte en strijkers – Kees Olthuis | UItvoering Amstelkerk met het Amstel Strijkers Ensemble, 18 juni 2017

Maart 2020

01/03/2020 Haarlem | 14.30
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

03/03/2020 Ede | 20.15
Cultura Ede | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

05/03/2020 Helmond | 20.15
Theater Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

06/03/2020 Tilburg | 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

07/03/2020 Den Haag | 15.00
Zuiderstrandtheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

08/03/2020 Amersfoort | 20.15
De Flint | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

10/03/2020 Enschede | 20.00
Wilmersbergzaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

11/03/2020 Amsterdam | 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

12/03/2020 Amsterdam | 20.15 | AFGELAST
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

13/03/2020 Den Haag | 20.00 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Muziek zo vlug als water

14/03/2020 Arnhem | 12.00 | AFGELAST
Musis Sacrum | Hexagon Ensemble
Programma | Beethoven / Spohr kwintetten

14/03/2020 Den Haag | 20.00 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Reflections

 

15/03/2020 Haarlen | 14.30 | AFGELAST
Philharmonie | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

15/03/2020 Arnhem | 20.00 | AFGELAST
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | 9e Beethoven

20/03/2020 Woerden | 20.00 | AFGELAST
Lutherse Kerk | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

21/03/2020 Rotterdam | 20.15 | AFGELAST
Hillegondakerk | Hexagon Ensemble
Programma | Hexagon & de Romantiek

22/03/2020 Hellevoetsluis | 12.00 | AFGELAST
Kerk aan de Ring | Hexagon Ensemble
Programma | Hexagon & de Romantiek

22/03/2020 Rotterdam | 16.30 | AFGELAST
Theater Rotterdam | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | The unknown Chaplin

29/03/2020 Utrecht | 15.00 | AFGELAST
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

30/03/2020 Utrecht | 10.00 | AFGELAST
TivoliVredenburg | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest (schoolconcert)

April 2020

03/04/2020 Den Haag | 12.30 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Brahms en meer

03/04/2020 Den Haag | 20.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Brahms en meer

04/04/2020 Amsterdam | 20.00 | AFGELAST
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Klassifest programma

05/04/2020 Amersfoort | 15.00| AFGELAST
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

 

05/04/2020 Amsterdam | 20.00 | AFGELAST
tbd | Nederlands Blazers Ensemble
Program | Besloten concert Lotgenoten NBE

10/04/2020 Zutphen | 19.30 | AFGELAST
Hanzehof | Ensemble Conservatoire
Programma | Matthäus Passion

18/04/2020 Jisp | 20.15 | AFGELAST
Hervormde Kerk | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

19/04/2020 Uithoorn | 14.30 | AFGELAST
De Schutse | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

Mei 2020

02/05/2020 Vreeland | 20.00 | AFGELAST
Grote kerk | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

03/05/2020 Eindhoven | 14.00 | AFGELAST
De Kazerne | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

07/05/2020 Den Haag | 20.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Mahlers Move

09/05/2020 Almere | 11.00 | AFGELAST
Goede Rede Concerten | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

09/05/2020 Rotterdam | 20.15 | AFGELAST
De Doelen | Residentieorkest
Programma | Mahler I

10/05/2020 Den Haag | 14.15 | AFGELAST
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Mahler I

15/05/2020 Heerenveen | 19.30 | AFGELAST
Museum Belvédère | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

31/05/2020 Amersfoort | 15.00 | AFGELAST
Sint Aegtenkapel | Hexagon Ensemble
Programma | Baboesjka & het Russische beest

Ojai Festival 2019
Ludwig en Barbara Hannigan in Ojai
Biografie
Instrumenten
Agenda