Agenda

September 2019

05/09/2019 Den Haag, 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

06/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

07/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

08/09/2019 Den Haag | 14.30
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

10/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

11/09/2019 Den Haag | 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Vrouw houtebeen

17/09/2019 Den Haag | 20.15
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Prinsjesdagconcert

20/09/2019 Amsterdam | 20.00
Concertgebouw | Residentieorkest
Programma | Kirill Gerstein in Tjaikovski's eerste pianoconcert

21/09/2019 Den Haag | 20.30
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Boléro: Rise to the Rhythm

22/09/2019 Utrecht | 15.00
TivoliVredenburg | Residentieorkest
Programma | RO in Utrecht

27/09/2019 Amersfoort | 20.00
Sint-Rochuskapel | The Amsterdam Consort
Programma | De dochter van Meijer

28/09/2019 Ede | 20.00
Edesche Concertzaal | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

29/09/2019 Abcoude | 15.00
Dorpskerk | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

Augustus 2019

23/08/2019 Den Haag
Zuiderpark | Residentieorkest
Programma | Symphony in the park

24/08/2019 Amsterdam
Concertgebouw | Residentieorkest
Programma | Franse klanken: Ravel, Debussy en Saint-Saëns

31/08/2019 Vlieland | Into the great wide open
Drie verschillende locaties| Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Haydn Trilogie mmv Bart Moeyaert

Juli 2019

09/07/2019 Casaglia IT
Piazza | The Amsterdam Consort
Programma | Fairy Tales sound in Music

11/07/2019 Pignano IT
Borgo Pignano - Cortile| The Amsterdam Consort
Programma | Fairy Tales sound in Music

12/07/2019 Querceto IT
Castello Ginori - Granaio | The Amsterdam Consort
Programma | Fairy Tales sound in Music

Juni 2019

06-09/06/2019 Ojai Festival - California USA
Libbey Bowl | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress, Pulcinella etc - Stravinski

18/06/2019 Weesp, 14.30
Hogewey | The Amsterdam Consort
Programma: Vivaldi, Bach, Piazzolla

20-23/06/2019 Aldeburgh - Snape Maltings UK
Snape Maltings Concerthall | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress, Pulcinella etc - Stravinski

Mei 2019

05/05/2019 Eindhoven, 14.00
De Kazerne | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

16/05/2019 Zwolle, 20.00
Theater de Spiegel | Orkest van het Oosten
Programma: Klassiek met Karton

17/05/2019 Enschede, 20.00
Muziekcentrum | Orkest van het Oosten
Programma: Klassiek met Karton

18/05/2019 Deventer, 20.00
Schouwburg | Orkest van het Oosten
Programma: Klassiek met Karton

20/05/2019 Paris, 20.30
Philharmonie de Paris | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress - Stravinski

23/05/2019 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress - Stravinski

25/05/2019 Dortmund, 19.00
Konzerthaus | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress - Stravinski

27/05/2019 Dresden, 20.00
Kulturpalast | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress - Stravinski

29/05/2019 Hamburg, 20.00
Elbphilharmonie | Ludwig en Barbara Hannigan
Programma | The Rakes Progress - Stravinski

December 2018

02/12/2018 Terneuzen, 15.00
Porgy en Bess | Hexagon Ensemble
Programma | Mozart en andere wonderkinderen

4-20/12/2018 China CN
Diverse podia | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Tournee door China

21/12/2018 Ede, 20.15
Cultura | The Amsterdam Consort en Wishful Singing
Programma | Kerstconcert

22/12/2018 Muiden, 20.00
Grote Kerk | The Amsterdam Consort en Wishful Singing
Programma | Kerstconcert

23/12/2018 Utrecht, 15.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van het componeren

31/12/2018 Amsterdam, 15.00
Concertgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Generale van het Nieuwjaarsconcert

November 2018

01/11/2018 Uhldingen-Mühlhofen DE, 19.00
Welterbesaal | Coproduction The Amsterdam Consort en State Drama Theatre of Basjkortostan
Programma | Sneeuwstorm - Alexandr Poesjkin

10/11/2018 Hattem, 20.15
De Marke | Hexagon Ensemble
Programma | Dagboek van een cello

13/11/2018 Nijmegen, 20.15
De Vereeniging | Hexagon Ensemble
Programma | Russen tussen hemel en aarde

18/11/2018 Den Haag, 11.00
De Nieuwe Regentes | Residentieorkest
Programma | Willem & Wolfgang

23/11/2018 Den Haag, 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Meesterwerken met Richard Egarr

24/11/2018 Den Haag, 20.30
Zuiderstrandtheater | Residentieorkest
Programma | Masterclassics met Mozart en Beethoven 5

Oktober 2018

04/10/2018 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

06/10/2018 Den Haag, 20.00
Zuiderstrandtheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

07/10/2018 Haarlem, 14.30
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

09/10/2018 Oss, 20.15
Theater de Lievekamp | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

10/10/2018 Tilburg, 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

11/10/2018 Utrecht, 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

12/10/2018 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

13/10/2018 Arnhem, 20.00
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

16/10/2018 Den Bosch, 20.00
Theater aan de Parade | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

17/10/2018 Enschede, 20.00
Wilminktheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Desert Blues

21/10/2018 Delden, 16.00
Oude Blasius | Hexagon Ensemble
Programma | Mozart en andere wonderkinderen

23/10/2018 Halle (Saale) DE, 19.00
Konzerthalle Uhlrichskirche | Coproduction The Amsterdam Consort en State Drama Theatre of Basjkortostan
Programma | Sneeuwstorm - Alexandr Poesjkin

24/10/2018 Dresden DE, 19.00
Theater Ruin St. Pauli | Coproduction The Amsterdam Consort en State Drama Theatre of Basjkortostan
Programma | Sneeuwstorm - Alexandr Poesjkin

28/10/2018 Wilhelminaoord, 15.00
Koloniekerk | Hexagon Ensemble
Programma | Mozart en de Fransen

30/10/2018 Ostfildern DE, 19.00
Theater an der Halle | Coproduction The Amsterdam Consort en State Drama Theatre of Basjkortostan
Programma | Sneeuwstorm - Alexandr Poesjkin

31/10/2018 Überlingen DE, 19.00
Grosse Saal der Freien Waldorf Schüle | Coproduction The Amsterdam Consort en State Drama Theatre of Basjkortostan
Programma | Sneeuwstorm - Alexandr Poesjkin

Voorbij september 2018

09/09/2018 Amerongen, 16.00
Kasteel Amerongen | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Gran partita

20/09/2018 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van de Vrede

21/09/2018 Amsterdam, 20.15
Bijlmer Parktheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van de Vrede

22/09/2018 Amsterdam, 20.30
Theater de Meervaart | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van de Vrede

23/09/2018 Amsterdam, 16.00
Tolhuistuin | Nederlands Blazers Ensemble
Programma | Dag van de Vrede

Voorbij ... augustus 2018

05-08/08/2018 Bodrum TR, ntb
ntb | Ludwig met Barbara Hannigan
Programma | ntb

25-08/08/2018 Zutphen, 20.00
Hanzehof | Hexagon Ensemble
Programma | Beethoven & bewonderaars

Voorbij ... juli 2018

10/07/2018 Volterra IT, 21.30
Teatro Romano | The Amsterdam Consort
Programma | Sneeuwstorm

12/07/2018 Fauglia IT, 21.30
Tenuta di Busti | The Amsterdam Consort
Programma | Sneeuwstorm

13/07/2018 Querceto IT, 21.30
Terras Castello Ginori | The Amsterdam Consort
Programma | Sneeuwstorm

14/07/2018 Cecina IT, 21.30
Gran Pino | The Amsterdam Consort
Programma | Sneeuwstorm

Voorbij ... juni 2018

17/06/2018 Den Haag, 16.00
Kurhaus | Residentie Orkest
Programma | Festival Classique

27/06/2018 Weesp, 19.00
Hogewey | The Amsterdam Consort
Programma | Schoonheid en verlangen

Voorbij ... mei 2018

04/05/2018 Heerlen, 20.30
Parkstad Limburg Theaters | Ensemble Conservatoire
Programma | Requiem voor Auschwitz

25/05/2018 Den Haag, 20.00
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest
Programma | Collon Meets Feldmann

26/05/2018 Den Haag, 20.30
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest
Programma | Masterclassics met Tsjaikovski 4

27/05/2018 Leverkusen DE, 18.00
Erholungshaus | Residentie Orkest
Programma | Vioolconcert Brahms, Tsjaikovski 4

Voorbij ... april 2018

11/04/2018 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaik | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

12/04/2018 Enschede, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

13/04/2018 Groningen, 20.15
Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

15/04/2018 Cuijk, 15.30
Schouwburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

17/04/2018 Wageningen, 20.15
Junushof | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

18/04/2018 Muiden, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

19/04/2018 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

20/04/2018 Utrecht, 20.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

22/04/2018 Kerkrade, 12.00
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

25/04/2018 Arnhem, 20.30
Music Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gestreken en geblazen

Voorbij ... maart 2018

09/03/2018 Haarlem, 20.15
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma De 48 uur van ... Dvorak en Janacek

10/03/2018 Eindhoven, 20.15
Frits Philips Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Scherpdenkers

11/03/2018 Tilburg, 12.30
Het Cenakel | Hexagon Ensemble
Programma Mozart en de Fransen

11/03/2018 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw Kleine Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Scherpdenkers

16/03/2018 Breda, 19.30
De Nieuw Veste | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello mmv Maartje van Weegen

17/03/2018 Doorn, 20.00
Maartenskerk | Hexagon Ensemble
Programma Beethoven en bewonderaars

18/03/2018 Ruurlo, 15.00
Kultuurhus | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello mmv Maartje van Weegen

23/03 t/m 01/04/2018 Benin (Afrika)
Tournee | Nederlands Blazers Ensemble
Program Desert Blues

Voorbij ... februari 2018

02/02/2018 Nordhorn DE, 20.00
Euregium Sporthalle | Orkest van het Oosten
Programma Sing! The music was given.

03/02/2018 Enschede, 20.00
Wilminktheater | Orkest van het Oosten
Programma Sing! The music was given.

10/02/2018 Maassluis, 20.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello mmv Maartje van Weegen

11/02/2018 Haarlem, 14.30
Philharmonie | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello mmv Maartje van Weegen

17/02/2018 Rhenen, 15.30
Cunerakerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Jubileumconcert 150 jaar ons genoegen

17/02/2018 Rhenen, 19.30
Cunerakerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Jubileumconcert 150 jaar ons genoegen

18/02/2018 Blokzijl, 15.30
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Gran Partita - Mozart

24/02/2018 Rhenen, 20.15
Cunerakerk | Hexagon Ensemble
Programma Mozart en andere wonderkinderen

25/02/2018 Meppel, 14.30
Schouwburg Ogterop | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello mmv Maartje van Weegen

Voorbij ... januari 2018

01/01/2018 Amsterdam, 14.00
Koninklijk Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Nieuwjaarsconcert

01/01/2018 Amsterdam, 17.00
Koninklijk Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Nieuwjaarsconcert

03/01/2018 Leeuwarden, 20.00
De Harmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Nieuwjaarsconcert

11/01/2018 Heerde, 16.00
De Heerd | Hexagon Ensemble in coproductie met het Russisch Staats Theater uit Basjkortostan
Programma Sneeuwstorm

12/01/2018 Ede, 20.15
Cultura | Hexagon Ensemble in coproductie met het Russisch Staats Theater uit Basjkortostan
Programma Sneeuwstorm

13/01/2018 Amsterdam, 14.15
Concertgebouw Grote Zaal | Residentie Orkest
Programma: o.a. Igor Stravinsky en Jan-Peter de Graaff

13/01/2018 Muiden, 20.00
Grote Kerk | Hexagon Ensemble in coproductie met het Russisch Staats Theater uit Basjkortostan
Programma Sneeuwstorm

Voorbij ... december 2017

04/12/2017 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw - Grote Zaal | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour

05/12/2017 Luxembourg LU, 20.00
Philharmonie - Grote Zaal | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour

07/12/2017 Wenen AT, 19.30
Konzerthaus - Grote Zaal | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour

11/12/2017 Hamburg DE, 20.00
Elbphilharmonie | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour - uitverkocht

13/12/2017 Aix-en-Provence FR, 20.30
Grand Theatre | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour

15/12/2017 Dortmund DE, 20.00
Konzerthaus | Ludwig & Barbara Hannigan
Programma European Tour

16/12/2017 Ede, 20.15
Cultura Ede | Muidens Ensemble & Koorschool Midden Gelderland
Programma Weihnachtsoratorium - J.S. Bach

17/12/2017 Muiden, 15.00
Grote Kerk | Muidens Ensemble & Koorschool Midden Gelderland
Programma Weihnachtsoratorium - J.S. Bach

31/12/2017 Amsterdam, 15.00
Koninklijk Concertgebouw - Grote Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma De Generale van het Nieuwjaarsconcert

Voorbij ... november 2017

01/11/2017 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaik | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

02/11/2017 Leeuwarden, 20.30
De Harmonie | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

04/11/2017 Helmond, 20.30
Cacaofabriek | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

05/11/2017 Utrecht, 15.00
TivoliVredenburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

07/11/2017 Apeldoorn, 20.15
Schouwburg Orpheus | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

08/11/2017 Heerlen, 20.30
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

09/11/2017 Tilburg, 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

12/11/2017 Enschede, 14.30
Grote kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

14/11/2017 Wageningen, 20.15
Junushoff | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

15/11/2017 Amsterdam, 20.00
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Oost West Thuis niet best

23/11/2017 Ufa - Republic Bashkortostan RU, 11.00
Russian State Academic Drama Theatre | Hexagon Ensemble
Programma Purple Flower | Ufa Arts Festival 2017 - Ensemble in residence

24/11/2017 Ufa - Republic Bashkortostan RU, 18.00
Russian State Academic Drama Theatre | Hexagon Ensemble
Programma Snowstorm | Ufa Arts Festival 2017 - Ensemble in residence

25/11/2017 Ufa - Republic Bashkortostan RU, 13.00
Russian State Academic Drama Theatre | Hexagon Ensemble
Programma Purple Flower | Ufa Arts Festival 2017 - Ensemble in residence

25/11/2017 Ufa - Republic Bashkortostan RU, 19.00
State Philharmonic Society - Historic Hall | Hexagon Ensemble
Programma The Imagination | Ufa Arts Festival 2017 - Ensemble in residence

26/11/2017 Ufa - Republic Bashkortostan RU, 18.00
Russian State Academic Drama Theatre | Hexagon Ensemble
Programma Snowstorm | Ufa Arts Festival 2017 - Ensemble in residence

Voorbij ... oktober 2017

01/10/2017 Heemstede, 15.00
Oude Kerk | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello

04/10/2017 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaik | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Georgië

05/10/2017 Utrecht, 20.00
Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

06/10/2017 Utrecht, 19.30
TivoliVredenberg | Hexagon Ensemble
Programma Werken van Oscar van Hemel

07/10/2017 Amsterdam, 14.00
Noorderkerk | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello

08/10/2017 Hilversum, 14.00
MCO | Hexagon Ensemble
Programma Werken van Oscar van Hemel

10/10/2017 Ede, 20.15
Cultura Ede | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

12/10/2017 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

13/10/2017 Arnhem, 20.00
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

14/10/2017 Enschede, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

15/10/2017 Haarlem, 14.30
Philharmonie - Kleine Zaal | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

18/10/2017 Den Haag, 20.00
Zuiderstrandtheater | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

19/10/2017 Tilburg, 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble
Programma Georgië

28/10/2017 Ede, 20.15
Edesche Concertzaal | Hexagon Ensemble
Programma Mozart en de Fransen

Voorbij ... september 2017

17/09/2017 Wittem, 20.15
Kloosterbibliotheek | Hexagon Ensemble
Programma Dagboek van een cello

Voorbij ... juli 2017

09/07/2017 Querceto IT, 21.00
Castello Ginori | The Amsterdam Consort

Programma L'elisir d'amore - Gaetano Donizetti

10/07/2017 Casaglia IT, 21.00
Tenuta di Casaglia | The Amsterdam Consort

Programma o.a. Vivaldi, Purcell

11/07/2017 Querceto IT, 20.00
Castello Ginori | The Amsterdam Consort

Programma L'opera con cena - diner met intermezzi van opera fragmenten

12/07/2017 Pignano IT, 20.00
Borgo di Pignano | The Amsterdam Consort

Programma o.a. Vivaldi, Purcell

14/07/2017 Querceto IT, 21.00
Castello Ginori | The Amsterdam Consort

Programma Dido and Aeneas - Henry Purcell

29/07/2017 Bregenz AT, 20.00
Werkstattbühne van Bregenz Festival | Nederlands Blazers Ensemble, coproductie Ensemble Modern

Programma De Ring - Richard Wagner

30/07/2017 Bregenz AT, 20.00
Werkstattbühne van Bregenz Festival | Nederlands Blazers Ensemble, coproductie Ensemble Modern

Programma De Ring - Richard Wagner

Voorbij ... juni 2017

03/06/2017 NTR TV uitzending NPO 2, 22.35
NTR - Holland Festival 2017 Weeshuis van de Nederlandse muziek

05/06/2017 Heerenveen, 12.00
Rabobank Paviljoen | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Oranjewoud Festival - Carlos Sound Trip

06/06/2017 Baarn, 16.00 TV opnamen
Studio Baarn | Nederlands Blazers Ensemble
Aanmelden voor de opnamen
Opnamen De tiende van Tijl

08/06/2017 Amsterdam, 21.00
Splendor | Holland Fesival ensemble

Programma Weeshuis van de Nederlandse muziek

15/06/2017 Amsterdam, 20.15
Buiksloterkerk | Amstel Strijkers Ensemble

Programma Concertino voor contrafagot en strijkers - Kees Olthuis

17/06/2017 Kortenhoef, 20.15
Hervormde Kerk | Amstel Strijkers Ensemble

Programma Concertino voor contrafagot en strijkers - Kees Olthuis

18/06/2017 Amsterdam, 20.15
Amstelkerk | Amstel Strijkers Ensemble

Programma Concertino voor contrafagot en strijkers - Kees Olthuis

Voorbij ... mei 2017

06/05/2017 Enschede, 20.00
Muziekcentrum | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

07/05/2017 Heerlen, 15.00
Parkstad Limburg Theaters | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

09/05/2017 Arnhem, 20.15
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

10/05/2017 Wageningen 20.15
Theater Junishoff | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

11/05/2017 Amsterdam 20.00
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

12/05/2017 Dordrecht 20.30
Energiehuis | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

13/05/2017 Tilburg 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

14/05/2017 Groningen, overdag
Prins Clausconservatorium| Fagotnetwerk

Programma Workshop Contraforte voor fagottisten

22 t/m 31/05/2017 Georgië diverse tijden
Diverse steden en podia | Nederlands Blazers Ensemble

Programma nader te bepalen

Voorbij ... april 2017

07/04/2017 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest

Programma Debussy - Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques | Ali-Zadeh - Nasimi-Passion | Živković - The Mystival Sacrifice

08/04/2017 Den Haag, overdag
Provinciehuis Zuid-Holland | Prinses Christina Concours

Programma Nationale Halve Finale

09/04/2017 Amsterdam, 14.15
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest

Programma Debussy - Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques | Ali-Zadeh - Nasimi-Passion | Živković - The Mystival Sacrifice

19/04/2017 Groningen, 20.15
Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Rameau Plus

20/04/2017 Nieuwkoop, 20.00
Hervormde Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Rameau Plus

22/04/2017 Amsterdam, 14.00
Noorderkerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Rameau Plus

23/04/2017 Genk BE, avond
C-mine Cultuurcentrum | B-Classic - Festival van Vlaanderen

Programma De Verbeelding

26/04/2017 Amsterdam, 22.30
Concertgebouw | Koninklijk Concertgebouworkest

Programma Debussy - Jeux de Vagues uit La Mer | Bernard Herrmann - Vertigo-Suite | Patrick Watson - diverse werken

28/04/2017 Sint Truiden BE, avond
CC de Boogaard | B-Classic - Festival van Vlaanderen

Programma De Verbeelding

29/04/2017 Tongeren BE, avond
De Velinx | B-Classic - Festival van Vlaanderen

Programma De Verbeelding

Voorbij ... maart 2017

11/03/2017 Amersfoort, 10.00
Eemhuis | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Masterclass SidK

16/03/2017 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaik | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

18/03/2017 Helmond, 20.15
Theater Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

19/03/2017 Haarlem, 14.30
Philharmonie | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Wonderlijke verhalen

25/03/2017 Amsterdam, 21.00
Paradiso | Nederlands Blazers Ensemble

Programma Klassifest

Voorbij ... november 2016

3/11/2016 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaik | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

4/11/2016 Breda, 20.15
De Nieuwe Veste | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

6/11/2016 Enschede, 14.30
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

8/11/2016 Arnhem, 20.15
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

10/11/2016 Muiden, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

11/11/2016 Ede, 20.00
Edense Concertzaal | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Tussen Wenen en Parijs ...

12/11/2016 Den Haag, 20.15
Nieuwe Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

13/11/2016 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw - Kleine Zaal | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Rameau Plus

27/11/2016 Oudekerk a/d Amstel, 12.00
Galerie VanVer |
Muzikaal optreden Marieke Stordiau
Galerie: Tentoonstelling Henny van Huystee, Maritza Marbus, Yolande van der Meulen (11.00-17.00)

Voorbij ... oktober 2016

01/10/2016 Den Haag, 20.15
Nieuwe Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

02/10/2016 Helmond, 15.00
Theater Speelhuis | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

05/10/2016 Wageningen, 20.15
Theater Junishof | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

06/10/2016 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

07/10/2016 Rotterdam, 20.15
Rotterdamse Schouwburg | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

08/10/2016 Enschede, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

09/10/2016 Eefde, 11.30
Kapel op 't Rijsselt | Hexagon Ensemble

Programma: Dagboek van een cello

09/10/2016 Tilburg, 20.00
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

11/10/2016 Apeldoorn, 20.00
Orpheus | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

29/10/2016 Maassluis, 20.00
Grote Kerk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Gran Partita Plus

Voorbij ... september 2016

1/9/2016 Hilversum, 13.00
Muziekcentrum van de Omroep
| Ludwig

Programma: Lunchconcert Ludwig & Barbara @ MITO

3/9/2016 Torino IT, 21.00
Auditorium Giovanni Agnelli - Lingotto
| Ludwig

Programma: Ludwig & Barbara @ MITO

4/9/2016 Milaan IT, 21.00
Sala Verdi
| Ludwig

Programma: Ludwig & Barbara @ MITO

10/9/2016 Nuth, 20.00
Sint Remigiuskerk| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Henri Hermans Festival

16/9/2016 Amersfoort, 19.00
De Flint| Hexagon Ensemble

Programma: Dagboek van een cello

17/9/2016 Amsterdam, avond
Amstelveld| Nederlands Blazers Ensemble en JongNBE

Programma: Klassiek op het Amstelveld

29/9/2016 Amsterdam, 20.30
Mozaik| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

30/9/2016 Haarlem, 20.15
Philharmonie| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Stemmen uit het Oosten

Voorbij ... april | mei 2016

01/05/2016 Den Haag, 21.15
Nieuwe Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Schumann +

04/05/2016 Amsterdam, 21.15
Concertgebouw - Grote Zaal
| Ludwig

 Programma: 4 mei herdenking m.m.v. Jules Schelvis

---

07/04/2015 Amsterdam,
Muziekgebouw aan 't IJ
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Opening klarinetfestival

17/04/2015 Amsterdam, 13.30
Concertgebouw - Kleine Zaal
| Hexagon Ensemble

Programma: Cenerentola m.m.v. Joep Onderdelinden

17/04/2015 Amsterdam, 15.30
Concertgebouw - Kleine Zaal
| Hexagon Ensemble

Programma: Cenerentola m.m.v. Joep Onderdelinden

20/04/2016 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaïk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Schumann +

21/04/2016 Ede, 20.30
Ede Cultura
| Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Proefkamermuziek

Programma: Schumann +

23/04/2016 Muiden, 20.00
Grote Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Proefkamermuziek

Programma: Schumann +

24/04/2016 Helmond, 15.00
Theater Speelhuis
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Schumann +

27/04/2015 Tongeren (BE), 20.00 aanvang, 19.00 lezing
Auditorium Gallo-Romeins Museum
| Diverse musici o.a. Hexagon Ensemble

Programma: Fusion Concert o.a. Vivaldi, Respighi en Rota

29/04/2016 Amsterdam, 20.15
Concertgebouw - Kleine Zaal
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Schumann +

Voorbij ... februari | maart 2016

05/03/2016 Oostzaan, 20.15
Grote Kerk | Hexagon Ensemble

Programma:  Jubileumprogramma

13/03/2016 Oosterbeek, 15.30
Oude Kerk
| Hexagon Ensemble

Programma: Roussel, Mozart, Vasilenko, Poulenc

13/03/2016 Amsterdam, 11.00
Concertgebouw - Kleine Zaal | Hexagon Ensemble

Programma: Zondagochtendconcert + Radio 4 live -  Roussel, Mozart, Vasilenko

---

14/02/2016 Eindhoven, 14.00
Oude Rechtbank
| Hexagon Ensemble

Programma: Kwintetprogramma

18/02/2016 Den Haag, 9.45 en 10.45
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest

Programma: Kinderconcerten

19/02/2016 Den Haag, 9.45 en 10.45
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest

Programma: Kinderconcerten

20/02/2016 Den Haag, 11.00
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest

Programma: Dreumesconcert

21/02/2016 Den Haag, 11.00
Zuiderstrandtheater | Residentie Orkest

Programma: Carnaval der dieren

Voorbij ... januari 2016

01/01/2016 Amsterdam, 14.00
Concertgebouw Grote Zaal
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Nieuwjaarsconcert

03/01/2016 Den Bosch, 16.00
Theater aan de Parade
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Nieuwjaarsconcert

04/01/2015 Amsterdam - Radio 4 live radio uitzending, 22.30
Vondel CS
| Hexagon Ensemble | Opium op 4

Programma: Special en optreden

17/01/2015 Utrecht, 13.00
TivoliVredenburg
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola

18/01/2015 Utrecht, 10.00
TivoliVredenburg
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola

18/01/2015 Utrecht, 13.00
TivoliVredenburg
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola

19/01/2015 Den Bosch, 20.30
Toonzaal
| Hexagon Ensemble

Programma: Jubileumprogramma

21/01/2016 Amsterdam, 20.30
Podium Mozaïk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

22/01/2016 Arnhem, 20.15
Musis Sacrum
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

23/01/2016 Haarlem, 20.15
Philharmonie
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

24/01/2016 Enschede, 14.30
Grote Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

26/01/2016 Wageningen, 20.15
Junushoff |
Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

27/01/2016 Heerlen, 20.00
Parkstad Limburg Theaters
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

28/01/2016 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ |
Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

29/01/2016 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ |
Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

30/01/2016 Tilburg, 20.30
Theaters Tilburg |
Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Cuba

31/1/2015 Ruurlo, 15.30
Toonzaal
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

Voorbij ... december 2015

01/12/2015 Moskou RU, 19.00
Scriabin Museum
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

02/12/2015 Moskou RU, 19.00
Glinka Museum
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

04/12/2015 Ufa RU, 19.00 'Ufa Arts Festival' 2015 PROGRAMMA
Philharmonic Hall n.a. H. Akhmetov
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

05/12/2015 Ufa RU, 17.30 'Ufa Arts Festival' 2015 PROGRAMMA
National Academic Drama Theatre
| Hexagon Ensemble

Programma: Opening tentoonstellingen met werk geïnspireerd op Vincent van Gogh

05/12/2015 Ufa RU, 18.00 'Ufa Arts Festival' 2015 PROGRAMMA
National Academic Drama Theatre
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh (muziekthetareproductie)

06/12/2015 Ufa RU, 14.00 'Ufa Arts Festival' 2015 PROGRAMMA
National Academic Drama Theatre
| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh (muziekthetareproductie)

09/12/2015 Enschede, 19.30
Grote Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Familieconcerten

10/12/2015 Eindhoven, 19.30
Muziekcentrum Frits Philips
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Familieconcerten

11/12/2015 Zwolle, 19.30
Schouwburg Odeon
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Familieconcerten

13/12/2015 Den Haag, 15.00
Theater aan het Spui
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Familieconcerten

20/12/2015 Wageningen, 15.00
Junushoff
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Familieconcerten, finale

31/12/2015 Amsterdam, 15.00
Concertgebouw Grote Zaal
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Nieuwjaarsconcert (De Generale)

Voorbij ... november 2015

12/11/2015 Amsterdam, 20.30
Podium
Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

13/11/2015 Enschede, 20.00
Grote Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

14/11/2015 Wageningen, 20.15
Junushoff
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

15/11/2015 Amsterdam, 10.00
Concertgebouw - Spiegelzaal, radio 4 live
| Hexagon Ensemble

Programma: ntb

15/11/2015 Helmond, 15.00
Theater Speelhuis
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

17/11/2015 Apeldoorn, 20.00
Schouwburg Orpheus
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

18/11/2015 Arnhem, 20.15
Musis Sacrum
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

19/11/2015 Amsterdam, 20.00
Paradiso
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

20/11/2015 Den Haag, 20.15
Nieuw Kerk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

21/11/2015 Tilburg 20.30
Theaters Tilbug
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

22/11/2015 Alkmaar, 11.00
Taqatheater
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola

22/11/2015 Cuijk, 15.00
Schouwburg Cuijk
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

23/11/2015 Alkmaar, 10.30
Taqatheater
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola (schoolvoorstelling)

23/11/2015 Alkmaar, 13.30
Taqatheater
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola (schoolvoorstelling)

23/11/2015 Eindhoven, 15.00
Peppelrode
| Ensemble Viola

Programma: Bach, Danzi, Mozart and Vivaldi

24/11/2015 Alkmaar, 10.30
Taqatheater
| Hexagon Ensemble

Programma: La Cenerentola (schoolvoorstelling)

24/11/2015 Rotterdam, 20.15
Rotterdamse Schouwburg
| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Oost West Thuis Niet Best

Voorbij ... oktober 2015

01/10/2015 Utrecht, 20.15
Tivoli Vredenburg | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

02/10/2015 Tilburg, 20.30
Theaters Tilburg | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

03/10/2015 Groningen, 20.15
Oosterpoort | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

06/10/2015 Arnhem, 20.15
Musis Sacrum | Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

07/10/2015 Heerlen, 20.15
Parkstad Limburg  Theaters| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

09/10/2015 Enschede, 20.00
Grote Kerk| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

10/10/2015 Den Haag, 20.15
Nieuwe Kerk| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

11/10/2015 Franeker, 15.00
Theater de Koornbeurs| Hexagon Ensemble

Programma: Cenerentola

13/10/2015 Leeuwarden, 20.30
De Harmonie| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

14/10/2015 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

15/10/2015 Amsterdam, 20.15
Muziekgebouw aan 't IJ| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

16/10/2015 Groede, 20.00 - Festival van Vlaanderen
Grote Kerk| Hexagon Ensemble

Programma: De Verbeelding

17/10/2015 Haarlem, 20.15
Philharmonie| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

18/10/2015 Amsterdam, 15.00
Chassé Theater| Nederlands Blazers Ensemble

Programma: Una Odissea

25/10/2015 Purmerend, 15.00
Theater de Purmaryn| Hexagon Ensemble

Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

30/10/2015 Rotterdam, 19.30
De Doelens| Hexagon Ensemble

Programma: Cenerentola

Voorbij ... september 2015

12/09/2015 Amsterdam
Muziekgebouw aan’t IJ | 
Nederlands Blazers Ensemble

Programma: 10 jaar Muziekgebouw aan ’t IJ

19/09/2015 Amsterdam
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma: 10 jaar Podium Mozaïk 

23/09/2015 Gent BE
Sint Baafskathedraal | 
Ludwig Orchestra

Programma: Ludwig loves Barbara

26/09/2015 Muiden
Grote Kerk | Hexagon Ensemble
Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

27/09/2015 Ede
Cultura | Hexagon Ensemble
Programma: Een ontmoeting met Vincent van Gogh

30/09/2015 Amsterdam
Podium Mozaïk | Nederlands Blazers Ensemble
Programma: Una Odisse

Voorbij ... juli 2015

16/07/2015 Casaglia IT, 21.00
Villa Lulli | members and friends of The Amsterdam Consort

Programma: An encounter with Vincent van Gogh

17/07/2015 Querceto IT, 21.00
Granaio | members and friends of The Amsterdam Consort

Programma: An encounter with Vincent van Gogh

18/07/2015 Fauglia IT, 21.00
Tenuta Casaglia | members and friends of The Amsterdam Consort

Programma: An encounter with Vincent van Gogh

21/07/2015 Bibbona IT, 21.30
Le Fonti di Bacco | The Amsterdam Consort

Programma: Concert - Haydn, Van Wassenaer, Albinoni, Telemann

24/7/2015 Mazzolla IT, 21.00
Villa Viti | The Amsterdam Consort

Programma: Opera Lo speziale

Voorbij ... juni 2015

12/06/2015 Amsterdam
Concertgebouw | Royal Concertgebouw Orchestra
Programma: Van Venetië via NY naar Sint-Petersburg

17/06/2015 Amsterdam
Concertgebouw | Royal Concertgebouw Orchestra

Programma: Gepassioneerde romatiek met Janine Jansen

18/06/2015 Amsterdam
Concertgebouw, | Royal Concertgebouw Orchestra
Programma: Gepassioneerde romatiek met Janine Jansen

19/06/2015 Brummen
Klein Engelenburg | The Amsterdam Concert
Programma: Rond Vincent van Gogh

19/06/2015 Amsterdam
Concertgebouw | Royal Concertgebouw Orchestra
Programma: Gepassioneerde romatiek met Janine Jansen

20/06/2015 Amsterdam
Concertgebouw Kleine Zaal
Programma: Red de Fagot (Holland Festival)

21/06/2015 Amsterdam
Spendor | met Jeannette Landre en Mariken Zandvliet
Programma: Musicans without Borders

28/06/2015 Hilversum
Zorgresidentie Benvenuta | The Amsterdam Consort
Programma: Rond Vincent van Gogh

'Sneeuwstorm' in Toscane
Querceto

Gestreken en geblazen

Optreden 18 april in Muiden

Dagboek van een cello

Dagboek van een cello

Gran Partita

Sneeuwstorm

Sneeuwstorm

NBE Nieuwjaarsconcert

Barbara Hannigan (foto: Peter Fischli)

Ludwig en Barbara Hannigan

Sneeuwstorm - Poesjkin

Russian National Academic Drama Theatre

Met collegae van het Ufa Arts Festival 2015

Ademloos luisteren naar Van Gogh

Met collegae van het Ufa Arts Festival 2015

De Ring - Richard Wagner
Foto© Leo van Velzen

Castello Ginori in Querceto

 

Concertino voor contrafagot en strijkers - Kees Olthuis

 

aaa

Afbeeldingsresultaat voor russische ziel

Expositie 26-27 november Galerie VanVer
Expositie 26-27 november Galerie VanVer

Mohsen Namjoo
Mohsen Namjoo

Hexagon Ensemble
Hexagon Ensemble

Ludwig & Barbara Hannigan
Ludwig & Barbara Hannigan

Schilderij van Gerry Hoogenberg
Schilderij van Gerry Hoogenberg

Hexagon Ensemble - Cenerentola mmv Joep Onderdelinden
Hexagon Ensemble - Cenerentola mmv Joep Onderdelinden

Nederlands Blazers Ensemble
Nederlands Blazers Ensemble

Hexagon Ensemble
Hexagon Ensemble

Hexagon Ensemble in winters Ufa
Hexagon Ensemble in winters Ufa

Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015
Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015

Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015
Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015

Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015
Hexagon Ensemble met acteurs en dansers van het Russian Academic Drama Theatre in de voorstelling 'Vincent van Gogh' - Ufa 6 december 2015

Hexagon Ensemble- - expositie schilderijen van scholieren in de Philharmonic Hall - Ufa 4 december 2015
Hexagon Ensemble- - expositie schilderijen van scholieren in de Philharmonic Hall - Ufa 4 december 2015

Ufa Arts Festival 2015 met voorstellingen, exposities en lezingen
Ufa Arts Festival 2015 met voorstellingen, exposities en lezingen

Met Vincent van Gogh na de voorstelling
Met Vincent van Gogh na de voorstelling

 

image.php
Nederlands Blazers Ensemble

 

image.php
Marco Beasley met het Nederlands Blazers Ensemble

 

 

Nederlands Blazers Ensemble

Vincent van Gogh zelfportret 1890
Vincent van Gogh zelfportret 1890

Zonnebloemen van Vincent van Gogh 1888
Zonnebloemen van Vincent van Gogh 1888

The Amsterdam Consort
The Amsterdam Consort

The Amsterdam Consort